MebelArtTechnik
gallery/2962aa7cb98e9f72c8422e9c8ba99f81 (4)
MebelArtTechnik
MebelArtTechnik
(097)3955818

e-mail: mebelarttechnik@i.ua

МОДУЛЬНІ ДИВАНИ 

 Універсальний інструмент моделювання простору, а для типових умов проживання - найраціональніший предмет обстановки.

Модульні дивани складаються з декількох секцій. Це можуть бути самі різні блоки: дивани, крісла, козеткі, кутові елементи. Модульні частини - секції можна легко міняти місцями. Таким чином Ви зможете раціонально заповнювати простір в кімнаті, особливо якщо вона має не зовсім стандартне планування. На перший погляд модульні дивани можуть здатися дуже масивними і некомпактними. Насправді ж вони досить ергономічні в цьому плані. Модульні дивани практичні з механізмами трансформації і легко перетворюються в зручнне двоспальне місце.

Ще одна безперечна перевага в секційних частинах меблів, що такі  моделі розраховані на велику кількість посадкових місць. Ну де ще Ви знайдете диван, який міг би розмістити шість і більше осіб? З цієї причини модульні дивани часто купують в будинки, де живе велика сім'я, а ще їх можна зустріти в громадських приміщеннях.

Щоб перетворити інтер'єр, Вам достатньо всього лише поміняти конфігурацію модульного дивана. Це свого роду конструктор, який Ви можете складати хоч кожен день. Наприклад, розташуйте всі секції в одну лінію уздовж стіни або за допомогою кутових модулів - по периметру кімнати.

Варто також сказати кілька слів про зовнішній вигляд. Модульні дивани завжди виглядають дуже ефектно і презентабельно, створюють в приміщення особливу атмосферу затишку і комфорту.

Кутовий диван дозволяє будь-кому відчути себе проектувальником - адже його майбутні розміри і конфігурація повністю у владі покупця.

Треба ж десь відпочивати і приймати гостей мешканцям однокімнатних квартир? Та що там однокімнатних! Навіть у трикімнатних оселях не завжди знайдеться місце для повноцінної вітальні або домашнього кінозалу. За допомогою кутового дивана-трансформера одну і ту ж кімнату можна перетворити в спальню, вітальню і кабінет, причому всього за пару хвилин. Габаритні розміри меблів обмежуються тільки параметрами приміщення, в якому він буде розміщений, і почуттям міри замовника.

Насамперед визначимося, які саме дивани слід віднести до обраної категорії. 

Основні властивості популярного сьогодні високоеластичного пінополіуретану (ППУ) - уявна густина і жорсткість. Перша - це об'ємна вага наповнювача, другу можна розглядати як силу, з якою матеріал протистоїть деформації.

Принцип, що лежить в основі проектування модульних диванів, відкриває можливості для маневрів, оскільки оперує досить великим арсеналом «прямих і фасонних» елементів - модулів.  Типові модулі значаться одно- і двомісні секції з підлокітниками і без, кутові елементи на одне і два посадочні місця , пуфи, банкетки, канапи (шезлонги).  Серед перерахованих варіантів покупець самостійно або за участю спеціаліста (дизайнера - консультанта) відбирає необхідний для варіанту мінімум, іншими словами, безпосередньо бере участь у конструюванні власного дивана і побічно - в його виробництві.. Основа основ будь-якого дивана - каркас - може виготовлятися з металу, масиву дерева, бука, сосни, берези, клеєної багатошарової фанери, ДСП. механізми трансформації, наповнювачі для диванів розрізняються не тільки за ціною, але і по терміну служби. До вищої категорії відноситься своєрідний двошаровий слій. Перший, нижній, шар утворюють пружинні блоки, дротяні пружини або сітка з гумотканинні ремені; другий  верхній, - матеріали на основі  волокна, кокосового та морської трави, шерстяних волокон, пенополіуретани вторинного спінювання, пластини піногуми (латексу), меблевий пух або кульки. Наступна, менш дорога категорія являє собою подушки з високоеластичного пінополіуретану або піногуми. І, нарешті, остання група - найбільш простий і дешевий, пружний блок зроблений з листового пінополіуретану та амортизуючий - з ватину або синтепону.

НОВИЙ РІВЕНЬ КОМФОРТУ

Офісні дивани

СТОРІНКА НА РЕКОНСТРУКЦІЇ